IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lexi/Julian - Julex

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 670
Join date : 24/06/2019

Lexi/Julian - Julex Empty
PisanieTemat: Lexi/Julian - Julex   Lexi/Julian - Julex Icon_minitimeCzw Cze 27, 2019 12:28 am

Lexi/Julian - Julex 2eI64eU Lexi/Julian - Julex 3XIic71
Powrót do góry Go down
https://vicious-circle.forumpolish.com
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 670
Join date : 24/06/2019

Lexi/Julian - Julex Empty
PisanieTemat: Re: Lexi/Julian - Julex   Lexi/Julian - Julex Icon_minitimeCzw Cze 27, 2019 12:28 am

- ona niedawno skończyła prawo, to się będzie cieszyła, że załapie się na staż w firmie prawniczej Thorntonów, no ale trafi jej się za szefa taki Julian i cóż, Lexi nie sądziła chyba, że staż może być taki trudny xD
- kopanie trupów, jeżdżenie po szefa na zadupia w środku lasu, to tylko niektóre z jej obowiązków...
- also dużo dogryzania sobie, przedrzeźniania się jak małe dzieci i humoru! :3
- o, i wgl Julek uważa że tylko on może być condescending towards Lexi i jak jakiś inny chuj z firmy każe jej kserować coś bo ona jest tylko stażystką, to Julek może mu wpierdolić albo obciąć pensję czy whatever xD
- potem jakiś kurier może się interesować Lexi, a Julek będzie jej pociskał, że tylko tacy na nią lecą i że jego pensja nie starczyłaby jej nawet na waciki,

- Lexi jest fangirl wobec jakiegoś tam serialu i Julek zawsze się z niej śmieje z tego powodu, ale kiedyś w ramach kajania się będzie zmuszony go z nią oglądać i zaśnie na kanapie i zaślini jej poduszkę Laughing ale zanim zaśnie to się pewnie będzie utożsamiał z Klausem xD -> ogólnie, mogła kiedyś w czasie pracy na tablecie pociskać odcinek TVD i Julek to zauważył i od tamtego czasu ma z niej bekę xD
- Julek skorzysta z rad Fibi i zrobi włamka do domu Lexi i będzie syprajs, honey Laughing
- ooo kiedyś sie wgl może na niego wkurwić i sfochać i powiedzieć żeby se sam gdzieś jechał, bo ona ma wyjebane i nigdzie nie jedzie, to ja przerzuci przez ramie jak worek ziemniaków, do wozu i jazda i jeszcze będzie śpiewał na głos durne piosenki z radia, żeby ją powkurwiać :3
- kiedyś Julek się spije na smutno i będzie jej się zwierzał, aż Lex się go zrobi żal i na drugi dzień będzie dla niego miła, a on niczego nie będzie pamiętał i w końcu do niej pociśnie "kurwa, co ty jesteś dla mnie taka miła?!" <3

- Julek kupi jej jakąś seksi kiecę i każe jej w niej chodzić do pracy, to mimo wkurwienia owszem, Lexi zacznie w niej przychodzić, ale też tam się nachylać do klientów i wgl, żeby go wkurwić, co zaskutkuje... macankami w jego gabinecie xD
- a po macankach Julek z pewnością będzie sypał mnóstwo niestosownych komentarzy o całowaniu, macankach, bieliźnie, a jak będzie go spławiała, czy cokolwiek robiła nie po jego myśli, to może na głos pytać kiedy idą się dalej macać Laughing
- Lexi dojdzie w TVD do etapu gdzie pojawia się Kai, powie Julkowi, że w sumie to są podobni, ale ten się będzie upierał, że nie i że jego lubi bardziej niż Kaia, ale jeszcze o tym nie wie Laughing
- i na ulicy jakaś napalona małolata go pomyli z aktorem od Kaia i będzie chciała autograf xD
(((- pierwszy poważny task Lexi - w nocy Julian jej każe przyjechać z łopatą na jakieś zadupie, biedna Lexi będzie miałą pms, wkurwiona, śpiąca i tutaj z łopatą jej każe zapierdalać. przyjdzie na miejsce i takie... "czy to jest trup?" - yup - DASZ MI PODWYŻKĘ.)))
- jak Lexi pierwszy raz przyjedzie z lopata i zobaczy julka z tym trupem to spanikuje, każe mu sie nie zbliżać i odjedzie w pizdu xd iii myślę ze wtedy będzie weekend to albo się zaszyje i nie będzie odzywała, a po weekendzie nie przyjdzie do pracy i julek do niej przyjedzie i ona mu powie, ze co nie przyszła to ona będzie następna w worku w lesie... :< DRAMA
- no a potem jakoś by ją uratował, jak ktoś by się do niej przypierdolił czy coś i by u niej przenocował i dobre bonding i myślę, że od tego czasu już by było w miarę okej Very Happy
- also Julek może potem być protective, bo jak inni podłapią, że Lex u nich pracuje, to może się stać celem,
- delegacje - Julek specjalnie zamówi pokój z jednym łóżkiem i będzie udawał, że to błąd w rezerwacji Very Happy
- mogliby gdzies byc, moze zakopywac zwloki, albo jakis biwak w lesie i jakos by sie rozdzielili i ktos by sie zaczail na Julka, a Lexi gdzies z innej strony by go postrzelila z wiatrowki nie wiem czemu ale rozwala mnie mysl LExi z taka wielka bronia, a Julek pewnie byłby all "wow, you're so hot right now" albo moglaby mu przyjebac czyms zawsze spoko,
- myslalam tez, ze raz mogliby go serio dzgnac, czy postrzelic czy cos i Lexi by to zobaczyla i tam cos probowala mu pomoc, a on by udal, ze tam zdycha, zeby zobaczyc jak ona sie zachowa, bo zwykle na lozu smierci sie ludziom mowi prawde, a tak naprawde pewnie bylby rtylko drasniety i wiesz, zamyka galy, ona cos mowi, a potem nagle otwiera i "wiedzialem ze na mnie lecisz",
- Julek ma brotp z Tobym, a Toby miał kiedyś jakieś guest appearance w TVD czy coś to Julek taki dumny może go zapoznać z Lexi żeby się podjarala, gorzej jak Lexi za bardzo się podjara to będzie 'Shit, that backfired...' Laughing
- jak się już wyda, że Gabriel wykorzystał Lydię, to Lexi się wkurwi i będzie chciała pójść mu przyjebać, ale Julek ją powstrzyma i się z nią gdzieś zamknie, żeby sobie biedy nie napytała, za to będzie się na niego wkurwiała xd coś w stylu "spierdalaj mi z drogi, idę uciąć mu jaja", a Julek pewnie tradycyjnie będzie z niej miał zbitę Laughing
- a kieeeeedyś Lexi może chcieć odejść, bo jednak staże wieczności nie trwają, a u Thorntonów to i tak głównie o czarne interesy chodzi, to jej może zagrozić, że jej nie wystawi żadnej rekomendacji ani niczego, bo ma siedzieć u nich xD
- gdzieś tam wcześniej, ogólnie Lexi generalnie miała być asystentką kogoś innego, ale Julek ją wyczaił i jako syn szefa gwizdnął tamtemu xD i moglyby być rożne akcje z tym, tamten mógłby podrywać Lexi żeby wkurwić Julka, albo jakby Lexi byla wkurwiona na Julka to moglby jej proponowac że moglaby do niego pójść pracować i wgl
Julek pewnie byłby dżelas&frustrated ;
- + jak będą już na etapie znajomości z macankami itd to moglby się wkurwić, obmacac Lexi z tekstami w stylu 'czy on też tak dobrze by cię całował?' i wgl
- also drama z Handy, bo Handy wpadnie na trop na Thorntonów i będą chcieli zmusić Lexi do współpracy, żeby ich wydała, Lexi of kors nic nie powie, ale różnie to może być odebrane... zobaczymy jak wyjdzie w praniu Very Happy
Powrót do góry Go down
https://vicious-circle.forumpolish.com
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 670
Join date : 24/06/2019

Lexi/Julian - Julex Empty
PisanieTemat: Re: Lexi/Julian - Julex   Lexi/Julian - Julex Icon_minitimeCzw Cze 27, 2019 12:28 am

- Castellanowie "pożyczają sobie" Lexi i Lydię, Julian się wkurwi, bo po pierwsze porwanie, a po drugie będzie musiał współpracować z Gabrielem
- jak Lexi się na niego wkurwi kiedyś i nie będzie chciała z nim gadać, to Julian zastosuje rodzinną specjalność i włamie się do jej mieszkania i będzie "A co ty tutaj robisz?" "Siedzę" Laughing
- Julex undercover!
- Julek i brotp z papciem Fawleyem - "Alexandro, poznałem teścia.", "Alexandro, wszystko idzie po naszej myśli, właśnie przedyskutowywujemy kwestię posagu" Laughing
Powrót do góry Go down
https://vicious-circle.forumpolish.com
Sponsored content





Lexi/Julian - Julex Empty
PisanieTemat: Re: Lexi/Julian - Julex   Lexi/Julian - Julex Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lexi/Julian - Julex
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lexi & Julian #1
» Lexi & Julian #2
» Lexi & Julian #3
» Lexi & Julian #4
» Obrzeżą -ulica {Lexi i Julek} JULEX FOREVA <3 któraś tam gra

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vicious circle :: Majestatyczny kosz :: Majestatyczny kosz :: Szipy-
Skocz do: